Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Yüksek İnce Topuklu Ayakkabılar ile Gözler Üzerinizde Olsun

Topuklu ayakkabı kombinleri, kadınların tarzlarına yansıtmış oldukları gösterişli ve şık ayakkabılardan oluşuyor. Yapmış olduğunuz kombinlere göre farklı seçimlerde bulunduğunuz yüksek ince topuklu ayakkabı kombinlerinde pek çok farklı model seçeneği bulunuyor. Yapacağınız seçimlerde dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunuyor. Bu konular arasında ise gireceğiniz bir mekân, yaşınız ya da tarzınız gibi durumlar söz konusudur. Hem şık seçimler yapabilir hem de tarzınız ile gözleri kamaştırabilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katacak topuklu ayakkabı kombinlerinde farklı modeller olduğu gibi canlı ve parlak renkler de yer alıyor. Birbirinden farklı renkleri ile şık görünler elde etmenizi sağlayacak yüksek ince topuklu ayakkabı kombinleri kadınların özel gün kombinlerinde ve ofis stillerinde değerlendirilebiliyor. Peki, yüksek ince topuklu ayakkabı nasıl kombinlenir? Hangi kıyafetler ile tercih edilirse doğru bir stil ortaya çıkar? Gelin şimdi bu konulara değinelim ve birbirinden şık kombinler yaratalım.

En Şık Kombinler Nasıl Yapılabilir?

Yüksek ince topuklu ayakkabı kombinleri ceket, kaban, abiye, gömlek, elbise, kazak, pantolon vb. kıyafetler ile rahatça kombinlenebilir. Tarzlarınıza renk katan topuklu ayakkabılar birbirinden şık giyimler ile rahatlıkla birleştirilebilir. Stilinize canlılık katacak ve bu yılın en trend ürünleri arasında yerine alacak.

Yüksek ince topuklu ayakkabı kombinlerine örnek verelim. Önemli bir iş toplantısında, stilinize yansıtacağınız kıyafetlerin arasında blazer cekete ya da şık bir elbiseye yer verebilirsiniz. Ortamın ciddiyetine göre bu durum değişiklik gösterebilir. Yapacağınız seçimlerde beyaz, siyah, gri gibi renklerde seçim yapmanız ortamın ciddiyetine uyum sağlar. Resmiyetin fazla hakim olmadığı noktalarda pantolon ve gömlek ile değişiklik katabilirsiniz.

Günlük hayatınızda da Jean ve kot şortlar ile yüksek ince topuklu ayakkabı modellerine yer verebilirsiniz. Stilinizde değerlendireceğiniz ayakkabılar ile çantalarınızı da rahat bir şekilde birleştirebilir, havalı görüntüler elde edebilirsiniz. Ayakkabılarınız ile çantalarınızı birbirleri ile uyumlu seçmeniz kombininizi güçlendirir.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Alırken Bunlara Dikkat Edin

  • Bu ayakkabı modelleri oldukça kolay ve şık bir şekilde kombinlenebilen ayakkabılardır. En basit kombinlerinizi bile göz alıcı bir güzelliğe büründürebilirsiniz.
  • Yüksek ince topuklu ayakkabımodelleri en çok tercih edilen ayakkabılardır. Ancak bu ayakkabıları alırken dikkat edilmesi gereken noktalar elbette vardır.
  • Alacağınız ayakkabıda ilk bakılması gerekilen şey iskeletinin sağlam olmasıdır. Topuk yüksekliğinde rahat etmeniz önem taşır. Topuğu sağlam bir şekilde yer ile temas etmelidir. Ayakkabılar büyük değil de ayağınıza göre olmalıdır.
  • Topuklarının sallanıyor olması yürümenizi engeller. Burkulmalara sebebiyet verebilir.
  • Bu tarz ayakkabılarda kullanmaktan çekinmeyeceğiniz renk ve desenleri tercih etmeye dikkat edin. Leopar desenli bir ayakkabı giymek cesaret ister. Bir diğer yandan leopar desenli yüksek ince topuklu ayakkabısize feminen görüntü verir. Bundan dolayı klasik bir kombin oluşturabilmek için kullanmanız daha doğru olur.

 

Leave your comment
#ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi