Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Stiletto Bir Ayakkabıdan Daha Fazlasıdır

Kadınlar stiletto modelinin bir yaşam stili olduğunu çok iyi bilir. Vazgeçilmez bir arzudur. Asildir, incecik ve şıktır. Bugün sizlere en çok tercih edilen uzun ince topuklu stiletto modellerinin daha çok tercih edilse de, 8 cm stiletto ile neleri kombinleyebileceğinizden söz edeceğiz. 8 cm stiletto genel olarak çok uzun topuklu ayakkabıları giyemeyenler, ancak stiletto modelinden de vazgeçemeyenler için tercih edilebilir. Gelin, nasıl giyinilmesi gerektiğinden anlatmaya başlayalım.

Stiletto Nasıl Giyilmeli?

Bütün kombinlerin kurtarıcısı olan stiletto, canımızı çıkarmasın diye kullanma kılavuzu gibi okuyup geçeceğimiz yazımızın ilk adımındayız. Uzun süreler ayakta durulduğu zaman mutlaka canınız yanacaktır. Ancak bu durum ağrıları hafifleterek daha rahat duruma sokacak.

  • 8 cm stilettoboyutlarındaki ayakkabımızı yeni aldıysak, ilk başlarda giyerken çok zorlanacağız demektir. Hiç giyilmemiş ve sert yapılı ayakkabıyı genişletebilmek için kalın çoraplar giyerek evde dolaşabilirsiniz.
  • Sert yapılı ve boyutu 8 cm stilettoolan ayakkabı içerisinde daha rahat hareket edebilmek için fön makinasının sıcak kısmını ayakkabı içerisinde tutun. Daha sonra da eliniz ile şekillendirin.
  • Bir diğer öneri ise şu şekilde olacak. Boyutu 8 cm stilettomodeli olan ayakkabıyı aldınız. Ancak yürürken kayıp düşmemek için bir yöntem arıyorsunuz. Ayakkabının altını törpüleyebilir ya da makas ile çizgiler atabilirsiniz.
  • Özellikle de çorapsız giyiliyor ise vurmasını önlemek için ön tarafına roll-on sürebilirsiniz.
  • Ayakta uzun süre durmak ayak tabanlarınızı acıtacaktır. Özellikle de platformsuz ise özel olarak dışarıdan ayak tabanlığı alabilirsiniz. Büyük ölçüde rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Stiletto ve Kalem Etek Birlikteliği

8 cm stiletto boyutlarındaki ayakkabınız ile kombinleyebileceğiniz bir durumdan bahsedeceğiz. Ayakkabının hemen hemen her elbiseyi alıp zirvelere taşıdığını zaten biliyorsunuz. Bir de kalem etek ile birlikteliğinden çıkan sonuçlara doyulamaz. 8 cm stiletto, kalem etek ile birleştiği zaman çok hoş bir hava yaratacaktır. Üzerine giyeceğiniz bir gömlek ile işe gidebilirsiniz. Dilerseniz kot ceket giyer ve gece gündüz fark etmeden dolaşabilirsiniz. Şık bir bluz ile giydiğinizde ise akşam yemeğine rahatça gidebilirsiniz.

Stiletto Modelleri Bağımlılık Yaratabilir

Bir defa bu aşka düştüyseniz, size geçmiş olsun diyebiliriz. Öyle ki artık her ayakkabı alışverişlerinizde gözleriniz bu ayakkabı modeline kayacaktır. Platform ya da dolgu modelleri gözünüz artık görmeyecek. Özellikle bu modeli çok seviyor ve uzun topuklardan rahatsızlık duyuyorsanız 8 cm stiletto ile her yere gitmek isteyeceksiniz. Zımbalı, taşlı, kadife gibi tüm modeller sizin olsun isteyeceksiniz.

8 cm stiletto ebatlarında şıklığın, naifliğin ve zarafetin vücut bulmuş hali olabilirsiniz. Giydiğiniz andan itibaren parmak uçlarında süzüleceğinizden eminiz. Bunun farkında olmadan yaşayacağınız özgüvenin farkındalığı sizi daha da güzelleştirecek. 8 cm stiletto ile her yere kolayca gidebilir ve toplumda en şık sizler olabilirsiniz. Ne giyerseniz giyin günü kurtaran kahramanınız bu ayakkabı olacak.

Leave your comment
#ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi