$196.33 KDV Dahil
$213.00 KDV Dahil
$213.00 KDV Dahil
$213.00 KDV Dahil
$199.67 KDV Dahil
$186.33 KDV Dahil
$196.33 KDV Dahil
$199.67 KDV Dahil
$199.67 KDV Dahil
$186.33 KDV Dahil
$176.33 KDV Dahil
$196.33 KDV Dahil
$193.00 KDV Dahil
$199.67 KDV Dahil
1 2 >

HER DOLAPTA OLMAZSA OLMAZ ÇİZME MODELLERİ

   Ayakkabı modellerinde her sezon moda değişirken çizme modellerinde de moda değişmektedir. Farklı renkler, bağcıklar ve topuk çeşitleriyle her tarza hitap edebilen çizmelere ulaşmak Ayakkabı Presi ile mümkün. Markamız bünyesinde barındırdığı tüm ayakkabı ve çizme modellerinde sizlere konforu ve şıklığı yansıtmayı amaçlıyor.

  2021 yılı çizme kreasyonu tamda göz önünde olmayı sevenler için tasarlanmış durumda. Uzun çizmelerden kovboy çizmelere kadar bir çok model dolabınızda yer almayı ve kombinlerinize uyum sağlamayı bekliyor.

DEĞİŞİKLİK ARAYANLARA

Uzun Çizme: Uzun çizme tercihi klasikleşen bir tercih olarak bilinirken 2021 kreasyonunda parlak beyaz modeli ile çizme modasında zirvelerde yerini almayı başarıyor. Tüm spor ve şık kıyafetlerinizdeki uyumuna bayılacağınız uzun çizme modelleri için web sitemiz veya instagram adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kovboy Çizmeler: 1970’lerin favori çizmesi geri döndü tüm kombinlere uyum sağlayabilen kovboy çizmeleri farklı materyal ve çeşitleriyle çizme modasının göz bebeği halini aldı.

Yağmur Çizmeleri: Yağmur çizmeleri kalın çoraplarla giyildiğinde yağmurlu günleri ıslanmadan geçirebileceğiniz şık ürünlerdir.

VÜCUT TİPİNİZE GÖRE ÇİZME SEÇİMİ

Uzun Vücut ve Bacaklar: Bol duran diz üstünde biten salaş uzun çizmeler tam size göre. Mini eteklerle kombinleyebileceğiniz bu çizmeler hem spor hemde şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Kum Saati Vücut Tipi: Kıvrımlarının güzelliğiyle orataya çıkan bu vücut tipinde bilekte biten ayakkabılar seçebileceğiniz gibi kış aylarında vücudunuzu saran çizmelerde tercih edebilirsiniz.

Ters Üçgen Vücut Tipi: Kovboy çizmeler bileklere doğru incelen vücut tipine sahip müşterilerimiz için doğru karar.

Armut Vücut Tipi: Kalça genişliğinizi ve vücut kıvrımlarınızı ortaya çıkarmayı sevenlerdenseniz diz üstü çizme tercihi tam size göre. Sade düz çizmeleri seömek ise bu noktada oldukça önemli detaylarla zenginleşen materyallerin ön plana çıktığı çizmeler sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilir.

Elma Vücut Tipi: Vücudunuzun hatlarını ön plana çıkarmak için vücut tipinize uygun dengeli ayakkabılar seçmeniz önemlidir. Kalın, kısa topuklu veya düz tabanlı diz altında biten çizme veya bot tercih etmelisiniz. Bu sayede olduğunuzdan daha kısa veya şişman görünmenize sebep olacak ayakkabılardan uzak durmuş olacaksınız.

Kısa Boy ve Kısa Bacak Vücut Tipi: Bilek hizasında biten veya ara boy sayılabilecek botlar vücudunuz için ideladir. Bu bot seçimlerinizde fazla uzun topuk seçmemeniz boyunuzu daha uzun gösterecektir.

 

/*