Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Beyaz Topuklu Ayakkabıyı Doğru Kombinleme Sanatı

Sezonun en cool ve en gözde trendlerinden bir tanesi olan beyaz topuklu ayakkabı hem bahar hem de yaz döneminin vazgeçilmezleri arasına girmeye aday oldu bile. Peki, bu beyaz topuklu ayakkabı modellerini iddialı bir şekilde nasıl giyebiliriz? Kombin önerileri ve detayları devamında.

Beyaz topuklu ayakkabı, pek çok insanın dolabında bulundurması gereken çeşitlerinden biridir. Gerek günlük işlerinizi halletmeye giderken, gerek elbiseleriniz ile harika kombin yaratmanızı sağlar. Yalnızca şık kıyafetler değil, sokak modası için de harika bir kombin tercihi olabilir. Kısacası beyaz topuklu ayakkabı, tamamen kombinlerinizi tamamlayan asil parçalardır. Beyaz topuklu ayakkabı modelleri hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilir. Doğru kombin ve dikkatli olmak şartı ile tüm kombinlerinizde beyaz topuklu ayakkabı modellerine yer verebilirsiniz.

Gün boyu hem sizleri rahat ettirecek hem de kıyafetlerinize şıklık katacaktır. Dolayısı ile beyaz topuklu ayakkabı tercih ederken kesinlikle en iyi modeli almaya gayret gösterin. Çünkü bu beklentinizin çok üzerinde işinize yarar. Hatta beyaz topuklu ayakkabı bir defa denendiğinde bağımlılık yapma potansiyeline sahiptir. Yalnızca topuklu için geçerli değil, diğer ayakkabı türlerine ihtiyaç dahi duymayacaksınız.

Beyaz Ayakkabı Giyebilmek

Beyaz topuklu ayakkabı giyerken ya da satın alırken, muhtemelen aklınızda pek çok soru işareti olacaktır. Kendinizebeyaz topuklu ayakkabı nasıl kombinlenir ki, diyebilirsiniz. Ünlü mankenlerin ve moda ikonlarının tercih ettiği ve önerdiği kombinleri sizler için hazırladık. Bu yazıdan sonra aklınızda beyaz topuklu ayakkabı ile yapabileceğiniz pek çok kombin oluşacaktır.

Beyaz Topuklu Ayakkabıların Tamamlayıcısı

Çeşitlerin arasında pek çok tercih edilmese de aklınızın köşesinde hep duran bir beyaz topuklu ayakkabı vardır. Eğer sizin de dolabınızda hala yoksa ancak almak için can atıyorsanız, şimdi almanın tam zamanı diyebiliriz.

Beyaz topuklu ayakkabı ile tamamlanabilecek kıyafetlerden bahsedeceğiz.

  • Beyaz bir gömlek ile beyaz topuklu ayakkabıkombini yapabilirsiniz.
  • Mavi Jean altında giydiğiniz beyaz topuklu ayakkabımodelini hayal edin.
  • Daha da hoşunuza gidecek bir şeyden bahsedeceğim.Beyaz topuklu ayakkabı dediğinizde sizin de aklınıza stiletto yerine bağcıklı önü açık yeni sezon modelleri geliyor ise üzerine hemen yırtık düşük bel kot pantolon giyin. Üzerine giyeceğiniz dekolteli üst ile her yere gidebilirsiniz. Özellikle de beyaz topuklu ayakkabı bronz tene çok yakışmıyor mu?
  • Hazır bronzluktan söz etmişken, beyaz bikini altında yazın plajdabeyaz topuklu ayakkabı giydiğinizi hayal edin. Üzerine kimono giyerek yaz partilerine koşarak gidebilirsiniz.

Günlük Kombinlerinize Trend Bir Yorum

Siyah, haki, gri gibi renkler ve daha trend parçalar ile beyaz topuklu ayakkabı modellerinden birini bir araya getirerek etkiyi iki katına çıkarabilirsiniz. Böylece hem popüler parçalar bir araya gelir hem de beyaz topuklu ayakkabı ile daha havalı duruş sergilemiş olursunuz.

Leave your comment
#ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi