Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Stiletto ile Harikalar Yaratmak

Günümüz dünyasında stiletto ayakkabı kadınların vazgeçilmez tarzıdır. 5 cm stiletto ile başlayan modeller 15 cm’ye kadar uzanıyor. Bu tarz ayakkabılar konfor ve rahatlığından dolayı en sık tercih edilen modeller arasında yerini koruyor. Stiletto topuklu ayakkabılar ile şık görünümler sağlayabilmek adına daha fazla tercih ediliyor. Bugün ise bu mükemmel ayakkabı modelinden 5 cm stiletto ile yapabileceğiniz kombinlerden, alırken dikkat etmeniz gereken püf noktalarından söz edeceğiz.

Stiletto Ayakkabıyı Nerelerde Giyebilirim?

Kadınların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan stiletto ayakkabı modelleri, şık ve kusursuz görünümleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu ayakkabı modelini düğünlerde, etkinliklerde ya da özel günlerde rahatça giyebilirsiniz. Şıklığından vazgeçemeyen ve aynı zamanda rahat hareket edebilmeyi düşünen kişiler için 5 cm stiletto modelini tercih etmenizi öneririz. Bunun sebebi uzunluk arttıkça ayak yapınız gereği canınız ilerleyen zamanlarda yanabilir, ağrılar oluşabilir. Özellikle de her gün giymeyi tercih ediyorsanız sağlık sorunlarına yol açabilir. Bundan dolayı hem daha kısa hem de kalın topuklu modelleri tercih ederseniz, sizler için daha konforlu olacaktır.

Özellikle de boyunuzun uzun olduğunu düşünüyorsanız, kısa boylu topuklu ayakkabıları kalın topuklu ayakkabılar ile kullanmanızı öneririz. 5 cm stiletto her zaman modern durmayabilir. uzun ve ince topuklu ayakkabı daha modern bir görüntü sağlamaktadır. Ancak bu sizin kombinleyiş tarzınıza göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden 5 cm stiletto ile kalın topuklu olmasını dikkate almayı bir düşünün.

Stiletto Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Birkaç Durum Var

Evet, konumuz 5 cm stiletto modelleriydi. İster 5 cm stiletto olsun ister daha fazla. Bu öneriler sizlere fayda sağlayacaktır.

  • Her ayakkabıda olduğu gibi 5 cm stilettoalırken de dikkat edilmesi gereken nokta ayak yapınızdır. Her ayak tipine uygun olan ayakkabı üretiliyor olsa da stilettolar için bu durum çok mümkün değildir. Özellikle de taraklı ve geniş ayaklarınız var ise yüksek stiletto giymek sizlere işkence gibi gelir. Bu durumda devreye 5 cm stiletto
  • Eğer ucu açık bir ayakkabı almak istiyorsanız, bu ayakkabılar ile rahat edemiyorsanız, özel üretilen jel ayakkabı pedlerinden almalısınız. Bu pedler hem rahat etmenize hem de ayakkabıların ayağınızdan çıkmamasını sağlayacaktır. 5 cm stilettoile daha da rahat bir duruş sergileyeceksiniz.
  • Kıyafet hilesi hemen hemen her kadının ihtiyacı olan bir durumdur. Nude yani ten rengi stilettolar, bacak boyunuzu daha uzun gösterir. Aynı zamanda siyah stilettolar da siyah ince çorap ile giyildiğinde aynı hileyi sağlıyor. Belki bunları biliyorsunuzdur ancak bilmeyenlerin ne kadar çok işine yaracağına adım kadar eminim. Sizler de topuklu giymekten vazgeçemiyor ama çok uzun boydaki ayakkabıları giyemiyorsanız, 5 cm stilettotam da sizlere göre.
Leave your comment
#ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi