Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Platform Topuklu Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı?

Platform topuklu ayakkabı modelleri, kadınlara uzun boylu görünebilme fırsatını sunan, zarifliği ve aynı zamanda özel gecelerinizi süsleyen ürünlerdir. Kadınlar kendilerine en uygun platform topuklu ayakkabı seçerken pek çok farklı filtreden geçiriyorlar. Hangi elbise ile hangi platform topuklu ayakkabı uygun olur? Bu tarz sorular çok sık soruluyor. Bu soruların cevabı ise yine kadınların kendisinde saklı oluyor.

Platform Topuklu Ayakkabı ve Pantolon Birlikteliği

Platform topuklu ayakkabı modellerini elbise yerine pantolonlar ile tercih eden kadınlar, pantolon paçalarının ayakkabıyı platform topuklu ayakkabı görüntüsünü kapatmasına özen göstermeliler. Boylarını uzatmak için kullanacağınız modelin, bacaklar ile bütün gözükmesi ancak pantolonun paçasının yere kadar inmesini de sağlamalıdır. Eğer tercihiniz etekten yana olacak ise ten rengi platform topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu durum sizin boyunuzun uzun gözükmesini sağlar. Genel olarak uzun süre giyilebilecek ürünleri tercih ederseniz, hem bütçenize hem de kullanımınıza katkı sağlar.

Bilekten Bağlanan Platform Topuklu Ayakkabılar

Nişan, düğün, kokteyl gibi durumlarda tercih edilmesi en doğru ayakkabılar arasında platform topuklu ayakkabı modelleri yerini alıyor. Bilekten bağlanan ve ayağınız terliyor olsa dahi çıkmasını engelleyen bu tarz ürünler, gecenin kurtarıcısı rolünü üstlenecektir. Aynı zamanda bileğinizi saran ince kemeri sayesinde de daha zarif ve şık görüneceksiniz. Bilekten bağlı platform topuklu ayakkabı modellerinde, detayı göstermek için bileğinizi kapatmayacak kıyafetler tercih edebilirsiniz. Kısa etek veya önü kısa arkası uzun elbiseler tercih ederseniz platform topuklu ayakkabı görüntüsünü engellememiş olursunuz.

Burnu Açık Platformlar

Açık burunlu platform topuklu ayakkabı modelleri, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle de özel günlerde açık burunlu platform topuklu ayakkabı çok sık tercih ediliyor. Renk konusunda bir sınırlaması olmayan bu modeller seçilirken dikkat etmeniz gereken özellik, ayak tırnaklarınızın bakımlı olmasıdır. Tırnaklar bu durumda platform topuklu ayakkabı önünde aksesuar malzemesi olarak kullanılır.

Ve Geri Kalan Tüm Platformlar

Ucu kapalı olan ve hafif yuvarlak şekilde tasarlanan platform topuklu ayakkabı, kış aylarında tercih edilebilir. Uzun ve kısa topuk seçenekleri olan platform topuklu ayakkabı modelleri, kadınların yürürken asla zorlanmayacağı, bedenlerin duruşunu bozmayacağı bir biçimde tasarlanmıştır. Platform topuklu ayakkabı alırken ilk olarak dik durmanıza yardımcı olacak, ikinci olarak da rahat yürümenize yardımcı olacak şekilde tercih edilmelidir. Renk ve doku özellikleri ise kişisel bir tercihtir.

Platform topuklu ayakkabı modelleri tek düze yerine farklı kalınlıklara göre üretilir. Böylelikle kişiler kendi rahat edebilecekleri ürünleri seçerler. Kısa ve uzun boylu kişiler kendi boylarını dengeleyebilecek ürün seçme özgürlüğüne sahip olabilirler. Yeni moda platform topuklu ayakkabı modellerinde düz yerine desenli, tırtıklı taban şeklinde de üretilmektedir. Kadınların zevkine en uygun ürünlerde ihtiyaçlarınıza yönelik bir platform topuklu ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.

Leave your comment
#ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi        Tüm Ürünlerde Net %30 İndirim+Peşin Fiyatına 3 Taksit+Ücretsiz Kargo        #ayakkabiprensi