Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Kadınların Gözdesi İnce Topuklu Ayakkabı

Kadınlar için alışverişte ilk sırada yerini alan ürünlerden bir tanesi de ince topuklu ayakkabı modelleridir. Neredeyse hemen her tarz kıyafet ile kullanılabildiğinden dolayı kadınlar tarafından sıkça tercih edilir. Kokteyl, tören, düğün ya da organizasyonun yanı sıra günlük stilde de iddialı ve şık görünmek isteyen kişiler, ince topuklu ayakkabı ile kombinlerini tamamlamayı tercih ediyorlar. Gardıropların arasında eksik olmayan modeller ise, ince topuklu ayakkabı, kalın topuklu, yüksek topuklu ya da alçak topuklu gibi pek çok modeli saymak mümkündür. Hem gece hem de gündüz zarif ve şık görünebilmek için ince topuklu ayakkabı giymeyi tercih eden kadınlar, aynı zamanda konfor ve rahatlığı da bir arada görmek istiyor.

İnce topuklu ayakkabı modelleri, yürümesi sanıldığı kadar zor olmayan ve çok zarif görüntüsü ile göze hitap eden bir çeşittir. Doğru kıyafetler ile muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz. Dar beyaz bir pantolon, blazer ceket ya da gömleğin altına bir ince topuklu ayakkabı giyerek güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

İnce Topuklu Ayakkabı ile Bunu Kombinlemeyin

Kadınların en sık yaptıkları hatalardan bir tanesi de tayt ile yapmış oldukları ince topuklu ayakkabı kombini oluyor. Eşofmanın altına çoğu kadın ince topuklu ayakkabı giymez. Giyen kişi sayısı da oldukça azdır. Ancak eşofman ya da taytın aynı tarzlarda olduğunu düşünemeyebilirsiniz. Üzerine giyilen salaş şık bir bluzun altına tayt ile topuklu ayakkabı giyilmemelidir. Bundan dolayı tayt giymek yerine skinny yüksek ya da düşük bel bir Jean ile kombinlenen ayakkabılar, mükemmel görüntülere yol açabiliyor.

Bu Kombinle Çok Yakışır

Kot ceketlerin yerini kısa ve püsküllü modeller aldı. Taba renginde veya beyaz püsküllü western ceketler de ince topuklu ayakkabı modellerini taşıyabilen kombinlerden bir tanesidir. Ağ model ince topuklu ayakkabı modellerinden bahsedecek olursak, birkaç yıl önce hayatımıza iyi ki girmiş diyebileceğimiz türdendir. Siyah elbiselerin altına rengârenk giyildiği zaman gözleri üzerinizden alamayacağınıza kefiliz. Diğer yandan da düz elbiseleri canlandırmak için tercih edilebilmektedir.

Klasikten Vazgeçemeyenlerin Seçimi

Kadınların hayatını kurtaran iki tane parça vardır. Bir tanesi siyah elbise, diğeri ise stiletto ayakkabı. İkisi ile beraber kombin yapılabileceği gibi farklı modellerle de kombin yapılabilir. Özellikle ince topuklu ayakkabı modelinden bir stiletto ise kusursuz görünmek dışında bir seçeneğiniz kalmıyor. Bu modeller her dönem moda olmayı başarmıştır. Geceyi kurtaran bir basic elbisenin altına parlak rugan stilettolar şıklık katar. Dekolteli dantel desenli bir elbisenin altına ise nude topuklu ayakkabı ile farkınızı yaratabilirsiniz. Günlük yaşantınızdan da vazgeçemiyorsanız, jeansler stilettolar ile kombinlenince ortama havalı bir görüntü katıyor. Son olarak bir iş görülmesi ya da toplantı günlerinizin yıldızı olabilmek için ince topuklu ayakkabı modellerini tercih etmeyi unutmayın.

Leave your comment
#ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi