Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Platform Ayakkabıyı Doğru Kullanma Sanatı

Şık ve rahat ayakkabı seçimi denildiği zaman genel olarak hepimizin aklına platform ayakkabı modelleri geliyor. Biz kadınlar, bir platform ayakkabı modelini yalnızca konfor ve boy uzatıyor diye sevmiyoruz. Asil duruşu ve elbiselere kattığı hava hiçbir şey ile kıyaslanamaz. Aynı zamanda trend listelerin başında gelmesi de değerini daha da yükseltmeye yetiyor. Platform ayakkabı denildiği zaman aklınıza yalnızca topuklu gelmemeli elbette. Kalın tabanı mantar, kauçuk, ahşap ve plastikten yapılan ayakkabılar da var.

Platform Topuklu Ayakkabıyı Ne ile Kombinleyelim?

Platform ayakkabı modelleri oldukça şık ve zeminden korumalı olarak ayaklarımızı tutmak için de oldukça ideal diyebiliriz. 2015-2016 yıllarını hatırlar mısınız? Moda dünyasında ikonik tasarımları ile karşımıza ne kadar çok çıkıyordu. Kendini yeniden tanımlıyor oluşu ile bu durum daha da netleşti. Bu tasarımlar 60, 70 ve 80’li yıllarda altın çağını yaşıyordu.

  • Yaz günleri gelmeye başladı. Ayakkabılarınızda kontrast ve popüler bir görüntü elde etmek için kıyafetleriniz ile eşleşen çanta ekleyebilirsiniz. Çiçek baskıları, rengârenk elbiseler ile harika durabilir. Bunların altına bileği açık platform ayakkabımodelinden bir tanesini düşünün.
  • Seçmiş olduğunuz platform ayakkabıile dışarı çıktığınızda, daha fazla ayağınıza zarar vermeden onları rahat bir şekilde giymek için tabanının çok dar olmadığından emin olmalısınız. Eğer ayaklarınızın üzerinde daha kolay bir şey bulunmasını istiyorsanız, daha küçük platform ayakkabı ve nefes alan kumaş ile mantar tabanı tercih etmeye çalışın. Bu şekilde kendinizi daha hafif hissedeceksiniz.
  • Daha rahat platform ayakkabımodellerini ofis ayakkabısı olarak kullanmayı planlıyor olabilirsiniz. Pantolon, blazer ceket ve tişörtler ile eşleştirerek sofistike görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca blazer eklemek ya da beraber birden fazla parça giymek zorunda kalmadan da mükemmel bir görüntüye ulaşabilirsiniz.
  • Midi boy etek veplatform ayakkabı modellerinden bir tanesi olan sandaleti, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kullanarak harika kombinler elde edebilirsiniz. Bu, bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterecektir. Vücudunuzun daha ince görünmesini de. Vücudunuzu daha da vurgulamak ve güzel göstermek için de pilili midi eteklerle, platform ayakkabı modellerini, daha kısa bir crop ile eşleştirebilirsiniz.
  • Son zamanların en yeni ve sevilen pantolon modeli olan culottes yani bol kesim, kısa paçalı pantolon modelleriyle de platform ayakkabımodellerinden bir tanesini kombinleyebilirsiniz.
  • Bol paça ve yüksek bel pantolonları unutmamak gerekir. Eğer ilkbahar-yaz sezonu için kendinize yepyeni bir pantolon alma niyetindeyseniz, tercihlerinizi bu pantolon modelinden yana kullanabilirsiniz. Altına giyeceğinizplatform ayakkabı ile boyunuzu daha uzun gösterme şansınız da var üstelik.
  • Gizli topuk spor ayakkabı denildiğinde akıllara ilk gelen büyük marka Isabel Marant tasarımlarıdır. Bu tasarımlara benzeyen modelleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Böylece hem sportif hem de oldukça şık bir tarz yakalamanız mümkün.
Leave your comment
#ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi        “Prens100” kodu ile 100₺ İNDİRİM+%5 İNDİRİM+PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT+ÜCRETSİZ KARGO        #ayakkabiprensi