Free shipping on all orders!
Personal menu
Search

Havalara Uçuran Platform Etkisi

Kadınların en fazla beğendiği ve severek giymiş oldukları ayakkabı modelleri topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar da kendi aralarında çeşitli türlere ayrılıyorlar. İnce topuklu, platform topuklu ayakkabı gibi çeşitleri bulunuyor. Bugün söz edeceğimiz platform topuk ayakkabılar da kendi içerisinde boyutlara ayrılmaktadır. Bizim bahsedeceğimiz ise 15 cm platform ayakkabı modelleri olacak. 15 cm platform ayakkabı ile nasıl kombinler yapabilirsiniz? 15 cm platform ayakkabı ile kolay yürünebilir mi? Bahsetmeye başlayalım.

15 cm platform ayakkabı ile elbette kolay bir şekilde yürüyebilirsiniz. Platformlu olmasının sebebi yüksek boyutlardaki ayakkabıların üzerinde rahat durabilmektir. Bu ayakkabılar, normal ayakkabılardan çok daha yüksek tabanlıdır.

Platform Ayakkabı Alırken Bunları Göz Önünde Bulundurun

Unutmayalım, 15 cm platform ayakkabı modelini kullanmak rahat gibi görünse de, ayak burkulmalarına sebep olabilir. Bundan dolayı satın alırken bazı noktaları dikkate almalısınız.

  • Topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız ancak yüksek topuklu ayakkabıları giyemiyorsanız, 15 cm platform ayakkabısizler için iyi bir alternatif olabilir.
  • 15 cm platform ayakkabımodellerinin özellikle kaliteli ve iyi bir işçilik ile üretilmiş olanlarını tercih etmeniz gerekiyor. Bu tarz ayakkabılar yürürken çok kolay bir şekilde bilek kısmındaki bantlardan kopabilir.
  • 15 cm platform ayakkabı almayı düşünüyorsanız, özellikle topuk kısımlarının kolay bir şekilde temizlenebilir olmasına dikkat edin. Bu durum sizler için kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
  • Ayaklarınıza tam olarak oturan ve rahat edebildiğiniz ayakkabıları satın alın.
  • Ayakkabı seçimi yaparken akşam saatlerinde alışveriş yapmayı tercih edin. Her iki ayağınıza birden deneyerek bir müddet yürümeye çalışın. Kesinlikle rahat olmayı göz ardı etmemelisiniz.

80’lerin Esintisi

Platform topuk ayakkabılar genel olarak 2 kategoride hazırlanmaktadır. Birinci kategori; taban kısmının yalnızca ön bölümü ayak yüküne odaklanıyor. Böylece ayrı bir topuk desteğiyle ayakkabının tasarımları çeşitlenebiliyor. Diğeri ise vücut yükünün komple tabanlara taşındığı seçeneğidir. Bu modellerde görsel açıdan ayrı bir topuk oluşması yerine bütün form söz konusu olmaktadır.

15 cm platform ayakkabı, yıllar önce başladığı akıma bugün ve gelecekte de hâkim olacak gibi duruyor. Tarzınızın her daim bir parçası mıydı? Yoksa bu sezon tercih edenlerden biri mi olacaksınız? Seçim her zaman sizlerin. Tartışmamamız gereken tek bir nokta var. O da 15 cm platform ayakkabı giyen bir kadının en şık ve zarif kişi olacağıdır.

15 cm platform ayakkabı ile ne giyilebilir? Elbette dar kesim etek ya da elbiselerin altında ne kadar zarif durabileceği gözlerimin önünden gitmiyor. Bu senenin modası olan bol paça pantolonların altına da elbette giyilebilir. Ancak unutmamanız gereken bir nokta var. İnce topuklu platform ayakkabılar günlük hayatta kullanılmaz. Elbette gideceğiniz şık mekânlar ya da özel davetler olabilir. Bahsettiğimiz bir alışverişe, kafeye ya da dışarıya hava almaya çıkarken giyilmemesi gerektiğidir.

Leave your comment
Ayakkabı Prensi
#ayakkabiprensi        Peşin Fiyatına 3 Taksit        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Peşin Fiyatına 3 Taksit        #ayakkabiprensi        Peşin Fiyatına 3 Taksit        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Peşin Fiyatına 3 Taksit        #ayakkabiprensi        #ayakkabiprensi        Peşin Fiyatına 3 Taksit        #ayakkabiprensi        Peşin Fiyatına 3 Taksit        #ayakkabiprensi