1

Topuklu Terliklerle Her Gün Daha Rahat

Terlik denince akla ister istemez rahatlık gelmektedir. Bir de hem rahat hem de şık olmak için topuklu terlik trendine ayak uydurmak gerekiyor. Hem rahat hem de kullanışlı topuklu terlik modelleri ile kendinize bir torpil geçmenin vakti gelip geçiyor. Özellikle yaz ayların gelişi demek, ayakkabılara kısa süreli ara vererek terliğe dönmek demektir. Sıcak havaların vazgeçilmezi olan topuklu terlikler, rahatlığın yanında aynı zamanda kombinlerle uyum sağlayarak baştan aşağı şıklık yaratmaya da yardımcı oluyor. Gerek uzun gerekse kısa topuklu terlik modelleri, ister boy ölçülerinize isterseniz de kıyafet boyunuza göre tercih haline geliyor. Topuklu terlik denildiğinde en iyi kombinler nasıl hazırlanabilir? Ayakkabı Prensi sizler için bazı ipuçlarına değindi.

Etek ve Elbiseler

Yaz aylarında özellikle tercih ettiğimiz dar ya da uçuş uçuk etek-elbise kombinlerinizde topuklu terlik modelleri yer alıyor mu? Hala bir şans vermediyseniz, mutlaka denemelisiniz. Terlik dendiğinde her ne kadar rahat kombinler betimleniyor olsa da uzun ya da kısa topuklu terlik modelleri ile farklı bir tarz yaratmak mümkün. Klasik modelde siyah mat bir topuklu terlik modelinin deri etekle yapılacak olan kombinine belki de topuklu ayakkabıdan daha çok uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda uçuş uçuş yaz elbilerinin altına kalın topuklu terlik modellerinin kullanılması da elbisenin üzerinizde duruşunu emin olun değiştirecektir.

Kot Pantolonlar

Her ne kadar kot pantolonları kombinlemek en kolay alternatiflere sahip olsa da bu alternatiflere topuklu terlik modellerini eklemek, iyi bir fırsat olacaktır. Denim renkte bir kotun üzerine şık bir bluz giydiğinizde topuklu terlik, tamamlayıcı bir parça olacaktır. Bu sayede hem şıklığınızdan ödün vermemiş olacak, aynı zamanda da rahat bir gün geçireceksiniz. İyi bir görünüm elde etmek için her zaman yeni alternatifler mevcuttur. Ayakkabı Prensi de bu alternatifleri sizler için bir araya getirerek topuklu terlik modelleri kategorisinde hizmetinize sunuyor. Sizler de kategoriler arasında dilediğiniz şekilde seçimler yapabilir, hatta kendi kriterlerinize göre filtrelemelerde bulunabilirsiniz. Şıklık ve rahatlıkla aynı anda buluşabileceğiniz birçok model için Ayakkabı Prensi sizleri bekliyor.