$109.67 KDV Dahil
$109.67 KDV Dahil
$106.33 KDV Dahil
$109.67 KDV Dahil
$109.67 KDV Dahil
$111.33 KDV Dahil
1

STİLETTO ZARAFET MODASI

   Stilettolar tercihler açısından topuk boylarına göre gruplandırılmıştır. 3 cm’den başlayan topuk boyları 9 cm’e kadar yükselmekte aynı zamanda farklı modelleri ile de karşımıza çıkmaktadır. Tüm topuk çeşitleri ise aynı amaçla hizmet etmektedir. Zarafet ve özgüven...

  Stilettolar kadınların tarzını yansıtan en önemli parçadır. Klasiğin dışına çıkmış feminen topuk tarzları, rugan, süet gibi kumaşların birlikte kombinlenmesi ise stiletto günümüzde oldukça populerdir. Stilettolar kumaşı, topuk boyu veya modeli ne olursa olsun birçok farklı kombine uyum sağlayabilme özelliğiyle en çok tercih edilen topuklu ayakkabılar arasında yerini almaktadır.

   Platformsuz düz tabanlara yüksek, kısa, ince veya kalın topukların kreatif tasarımları ile kıyafet tamamlayıcı aksesuar kalıbından kurtulmakta başlı başına bir tarz yönetici görevi üstlenmekte aynı zamanda her tarza ve tercihe uyum sağlamaktadır. Böylece markamızdan satın aldığınız tek stilettoyu birden fazla kıyafet ile kullanabilirsiniz. İster siyah stiletto olsun ister ten rengi stiletto vücut kıvrımlarınıza ve doğanıza uyum sağlayacaktır.

   Ara boy bir stiletto seçmek rahat ve fresh bir görüntü sağlarken 7 cm topuklu ayakkabı modelleri tüm ortamlara uyum sağlayabilmektedir. Markamızın bünyesinden seçtiğiniz stilettolar ile birçok farklı kombin tamamlayabilir veya öne çıkan parça olarak kullanabilirsiniz.

STİLETTO SEÇİMİNDE MARKA ÖNEMLİ Mİ?

    Stiletto seçiminde vücut proporsiyonumuzu dikkate aldığımız kadar marka tercihi de oldukça önemlidir. Çünkü marka tercihi ayakkabı numarası, kalıbı, ortopedik oluşu gibi ayak sağlığınız açısından önem arz eden tüm konuları profesyonellikle bünyesinde barındırmaktadır.

   Doğru marka tercihiyle tam ayak kalıbınıza uygun ayakkabıyı seçebilir uzun yıllar kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Markamız tüm bu detaylar üzerinde oldukça mesai harcamış tasarımlarında öncelikle sağlığınızı düşünmüş daha sonra modern çizgiler üzerinde yoğunlaşmıştır. Siyah stilettonun bile farklı tarzlara hitap edebileceği birden çok tasarımlarına tüm renklerin modellerin cool modelleri yansıtılmıştır. Ten rengi stilettolar bacak boyunuza ve rengine uyumuyla efsaneyi yakalarken spor klasik tüm ortamlarda rahatlıkla giyebileceğiniz forma kavuşturulmuştur. Markamız kadın ruhunun sınır kabul etmez doğasına uygun olarak tasarladığı ayakkabılarıyla özgür ruhunuzu dişiliğiniz ile beraber ortaya koyacaktır. Bu sebeplerde Ayakkabı Prensi diğer markalardan ayrılmakta kalite ve profesyonelliğiyle bir stilettodan daha fazlasını sunmaya deva etmektedir.

/*