$88.93 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
1

Topuklu Ayakkabılarla Daha Güçlü Hissetmek!

Kadınların geçmişten günümüze odak noktalarından çıkmayan topuklu ayakkabı modelleri, gerek gece, gerek günlük kombinlerle hatta ve hatta bazen spor görünümlü kombinlerle uyum sağlamaya devam ediyor. Topuklu ayakkabı, günden güne popülerliğini kaybetmeden aksine yükselmeye devam eden ayakkabı kategorilerinden biridir. Kadın modası denildiğinde neredeyse kıyafet koleksiyonlarını geçmeye yakın olan topuklu ayakkabı modelleri, büyük bir yelpaze içerisinde zirveye oynamaya devam ediyor. Topuklu ayakkabı modelleri, her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden bir sektör olmanın yanında, ayak yapısına zarar vermeden rahat bir kullanım sağlamayı hedeflemektedir. Ayakkabı Prensi de bu yolda sizlere en iyi seçenekleri hazırlayarak sunmaya devam ediyor.

Topuklu Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özellikle şehir yaşamında, yoğunluklu olarak plaza ve ofis ortamlarında iş yaşamını sürdüren kadınların, topuklu ayakkabı alternatiflerinin olması büyük önem taşımaktadır. Hangi model olursa olsun, 3, 4, 5 cm topuklu ayakkabı olması değil, kişiye verdiği özgüvenle kendini belli eder. Kadınlar için, topuklu ayakkabı yıllardır güç ve özgüveni temsil etmektedir. Elbette güç ve özgüven göreceli kavramlardır. Ancak çoğunluğun düşüncesi her zaman kayda değerdir. Madem bu topuklu ayakkabılar bu kadar gündemde, topuklu ayakkabı modelleri arasında seçim yaparken nelere dikkat edilmeli?

  • Bedeninize Uygun Ayakkabı

Özellike yüksek topuklu ayakkabılarda rahat ve kolay kullanımın aynı anda sağlanabilmesi önemlidir. Bunu sağlamak amacıyla kesinlikle dar ya da bol modellere yönelmemelisiniz. Beğendiğiniz bir modelin numarasını bulamadığınız takdirde alternatifler üreterek ayakkabıyı ayak formuna göre ayarlamaya çalışmak, hem ayağınızda modelin duruşunu hem de ayakkabınıın formunu etkileyecektir.

  • Topuk Yapısına Dikkat Edin

Topuk yüksekliği, topuklu ayakkabı kavramında önemli bir faktördür. Örneğin 5 cm topuklu ayakkabı modeli neredeyse herkesin rahatlıkla kullanabileceği modellerden biriyken, 13 cm topuklu ayakkabı modeli her vücut ve ayak yapısına uygun olmayacaktır.

  • Ayakkabı Kalitesi

Ayakkabı, gerek topuğundan gerekse formundan anlaşılır. Ayağınızı rahat ettirmeyen hiçbir ayakkabıyı almak konusunda ısrarcı olmayın. Rahat bir kullanımı olmayan ayakkabılarla şık olmanız her zaman daha zordur. Şık olmak rahatlıktan ödün vermek değil, rahat olduktan sonra tamamlanmaktır.