$85.36 KDV Dahil
$85.36 KDV Dahil
1

KISA TOPUKLU STİLETTO ŞIKLIĞI

    Kısa topuklar genelde ofis şıklığının gözdesidir. Çalışan kadınların şıklığı ve rahatlığı yakaladığı bu stiletto modeli çeşitli desen ve modelleriyle favoriliğini her daim koruyor. Ev ve iş yaşamında ki sorumluluklar arasında mekik dokuyan kadınlarımızın ayaklarının rahatlığa tarzının ise şıklığa ihtiyacı varsa kısa topuklu stilettolar en yakın dostunuz olacaktır.

   Her ne kadar ofis şıklığı olarak tanımlanıyor olsa da kısa topuklu stilettolar gün boyu ayakta kalmanız gereken ortamlarda rahat olduğunuz kadar şık ve havalı da olmanızı sağlar.

NE SİLETTOLU NE STİLETTOSUZ

   Henüz markamızın stilettolarıyla tanışmadıysanız “ne seninle ne de sensiz olmaz stilettom.” mottosuna sizde katıldınız demektir. Birçok sitede rahat stiletto giyebilmek için önerilerle karşılaşırsınız. Buzlukta konaklayan ayakkabılardan fön makinesi ızdırabına düşen veya kalın çoraplar eşliğinde evde bir kaç tur atılan ayakkabı rahatlatma önerileri heryerde kol geziyor.

   Markamızın stiletto tarzları ile tanıştıktan sonra beğenerek aldığınız stilettonuzu artık gecenin sonunda elinize alarak eve dönmek zorunda değilsiniz. Markamız fiziksel ve duygusal olarak kadınların ihtiyacı olan herşeyi ayakkabılarına yansıtmayı başarıyor. Gerek rahatlığı gerek şıklığıyla tüm ürünlerimiz öne çıkarken sizin seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken tek şey kombinime uyuyor mu? Sorusu olmalıdır. Özel bir kitleye sahip olan kısa topuklu stilettolarda 3 cm topuklu ayakkabı oldukça revaçta. Farklı topuk modelleri, desen ve renkleriyle günlük kullanım için de gece şıklığı içinde favoriniz olacaktır.

Rahat yürümenizi sağlayacak olan bu model daha modern bir görünüm yakalamanızada yardımcı olacaktır. 3 cm topuklu ayakkabı modellerini her mevsim her kıyafetin altında rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

  NEDEN KISA TOPUKLU STİLETTO?

   Neden düz taban yerine kısa da olsa topuklu stiletto? Yarım asra yakın bir süredir kadınların hayatlarında yer edinen topuklu ayakkabılar her yaştan kadın için vazgeçilmezdir. Bunun tüm sebebi elbette şıklık, imaj, veya uzun boy sevdası değil. Kısa da olsa topuklu ayakkabı tercih etmek o topuktan çıkan sesin kadına kattığı özgüvenin, özgürlüğün ve dişiliğin sembolü olarak görebiliriz. Bu sebeple göz zevkine hitap ettiği kadar kadınların ruhunada hitap eden topuklu ayakkabılar gardıropların zirvesindeki yerini hiç sarsılmadan korumaya devam ediyor.