Organizasyonlar ve Davetler Topuklu Ayakkabılarla Tamamlanıyor!

Bir topuklu ayakkabı modeliyle tüm kıyafetin ve görünümün değişeceğinin büyük çoğunluk farkında. Bunun nedeni, ayakkabının duruşunun vücudu kaldırması ve aynı orantıda elbiseyi de taşımayı güçlendirmesidir. Kombine uygun olmayan bir ayakkabı seçimi ile dünyanın en şık elbisesini bile rüküş gösterebilirsiniz. Tıpkı rüküş bir elbiseyi bir ayakkabı ile son derece şık gösterebileceğiniz gibi. Ancak ağırlıklı olarak kadınlar ayakkabıdan çok elbise alışverişine yönelmektedirler. Çünkü ayakkabıların bir şekilde kombinlere uydurulabileceği düşüncesine sahiptirler. Bu nedenle elbise seçimindde bulunurken bile evdeki bir ayakkabıyı çoktan kombine dahil etmişlerdir. Ancak durum bu iken son anda beklediğiniz verimi alamadığınız ayakkabılar kâbusunuz olabilir. Bunun olmaması için bazı ayakkabı modelleri vardır ki işte onları çoğu kombininizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayakkabı Prensi olarak bu modelleri merak ettiğinizi biliyoruz. O zaman detaylara geçebiliriz.

İnce Topuklu Ayakkabılar

Nadir de olsa bazı modellere uyum sağlayamasa da ağırlıklı olarak tüm moda koleksiyonlarında ince topuklu ayakkabı modellerine yer verilmektedir. Bunun nedeni ise bilek bölgesi ince ya da biraz daha kalın olan tüm kadınların bilek kıvrımını ince göstermesinden kaynaklanır. Ayakkabının, özellikle de topuklu ayakkabı modelleri arasında yer alan ayakkabıların her şeyden önce ayakları zarif göstermesi beklenir. Çünkü topuklu ayakkabı yıllardır zarafet göstergesidir. Bu nedenle ince topuklu ayakkabı çeşitlerini yüksek oranda çoğu kombine dâhil etmeniz mümkün.

Bilekten Bağlamalı Topuklu Ayakkabılar

Hazır bilekleri ince göstermek demişken, direkt olarak isminin hakkını veren bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı modellerini atlamak olmaz. Dilediğiniz kadar ağır ve avangart görünümlü kıyafet kombinleri yapın, tek bir bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı ile sade ve zarif görünüme kavuşursunuz. Ancak bu ayakkabıları tercih ederken ince topuklu olmasına özen gösterin. Bunun nedeni, kalın topukların her kıyafete uyum sağlayamacak olmasıdır. Ayakkabı Prensi olarak bu ipuçlarınıza uygun modelleri her geçen gün sizler için genişletmeye devam ediyoruz. İnce, kalın, bilekten bağlamalı, platform topuk başta olmak üzere daha birçok seçenek için dilediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.