$89.08 KDV Dahil
$111.35 KDV Dahil
$89.08 KDV Dahil
$111.35 KDV Dahil
$84.46 KDV Dahil
$105.58 KDV Dahil
$89.08 KDV Dahil
$111.35 KDV Dahil
$84.46 KDV Dahil
$105.58 KDV Dahil
$84.46 KDV Dahil
$105.58 KDV Dahil
$84.46 KDV Dahil
$105.58 KDV Dahil
$84.46 KDV Dahil
$105.58 KDV Dahil
$87.54 KDV Dahil
$109.42 KDV Dahil
$89.08 KDV Dahil
$111.35 KDV Dahil
1

Şeffaf Topuklu Terlik Modelleri

Eski zamanlardan bu yana hiç modası geçmeyen terlikler rahatlığıyla herkesin tercihi. Önceki yıllarda neon renkli taytlar ile giyilen kalın topuklu kadın terlik modelleri yüksek topuklu olmalarından dolayı kadınların boyunu uzun göstermekteydi. Günlük hayatımızda çokça kullandığımız terlikler son zamanlarda şıklık konusunda da ayakkabılarımız ile yarışacak derecede birçok modele sahip olmuştur. Annelerimizin ev terliklerinden, plajlarda giyilen parmak arası terliklerden, gece gezmelerinde giyilen şeffaf topuklu terlik modellerine kadar birçok kadın terlik modelleri günümüz modasına uyum sağlayacak biçimde kombin edilebilmektedir.

Terlik Seçmede Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ayakkabı alırken nasıl ki ayak sağlığımızı ön planda tutmaya çalışıyorsak terlik alırken de ayak sağlımızı düşünerek kadın terlik modelleri arasından sağlığımıza en iyi gelen terliği seçmeye dikkat etmeliyiz.

Terliklerde ilk dikkat edilmesi gereken şey ayak yapısıdır. Ayak şeklimize uymayan terlikler ayak sağlığımızı olumsuz etkileyecektir. Ondan dolayı ayak yapımızı iyi bilmeli ve terlik alırken bunu dikkate alarak satın almalıyız.

Terliğin tabanı da alırken dikkat etmemiz gereken önemli bir noktadır. Taban ayağımızı rahatsız etmeyen terlikleri tercih etmeliyiz.

Şeffaf Topuklu Terlikleri Nasıl Kombinleriz?

Son zamanların trendi olan İspanyol, bol paça pantolonların altına giyebileceğiniz yüksek topuklu terlikler bacak boyunuzu uzatarak daha uzun görünmemizi sağlayacaktır.

Diz altı bir kalem ve beyaz bir gömlek ile altına giyeceğiniz şeffaf topuklu terlikleriniz sizi son derece tarz bir görünüme büründürecektir.

Gece davetlerinde veya eğlencelerde ince bantlı ayakkabıları tercih etmek yerine yüksek topuklu terlikleri tercih etmeniz tarzınızda bir farklılık yaratabilir ve daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Dar paça jeanler, uzun etekler, efil efil elbiseler ile tercih edeceğiniz topuklu terlik modelleri her zaman göz kamaştırıcı bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yaz aylarında vazgeçilmez parçamız olan terliklerin uygun fiyatta olmasını isterken kaliteli olmasını da isteriz. Bilinçli bir alışveriş tutkunu uygun fiyatlar eşliğinde trend olan ürünler alabilirsiniz. Düz ve sade kombinlerinizi renklendirip şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.